Nasz złoty chłopak!!!

W dniach 05-07.10.2018 w Ciechanowie (mazowieckie) odbyły się mistrzostwa Polski młodziczek i młodzików do 15 lat w podnoszeniu ciężarów.

7 IMG 20181007 103512 2W zawodach brało udział ponad 200 zawodniczek i zawodników z całego kraju. Udany występ odnotował zawodnik naszego klubu -  Mikołaj Paterek zdobył tytuł mistrza Polski w kategorii wagowej do 45 kg!

Uzyskany wynik Mikołaja Paterka to 111kg w dwuboju (50+61). Debiut w zawodach tej rangi okazał się sukcesem i pozwolił na zapisanie się na liście złotych medalistów mistrzostw Polski w historii klubu obok Leszka Barwińskiego i Bartłomieja Bonka.

 

JESTEŚMY NIESAMOWICIE DUMNI Z NASZEGO ZAWODNIKA I SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA TAK WSPANIAŁE REPREZENTOWANIE KLUBU MLKS KRAJNA I NASZEJ MAŁEJ OJCZYZNY - GMINY SĘPOLNO KRAJEŃSKIE . 

DZIĘKUJEMY! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Fot: P. Paterek  

 

Zadanie pn. „Rozwój Sportu w Gminie Sępólno Krajeńskie. „Działalność Sekcji Sportowych Miejskiego Ludowego Klubu Sportowego „Krajna” w Sępólnie Krajeńskim” jest finansowane przez Gminę Sępólno Krajeńskie.