100 lat Polski Niepodległej

Zapraszamy Państwa na okrągłe, setne urodziny Niepodległej, które będziemy świętować  11 listopada podczas Rautu Listopadowego na ulicy Studziennej.

To ze wszech miar wyjątkowe wydarzenie w roku setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości będzie sentymentalną podróżą w czasie oraz symbolicznym podsumowaniem 100 lat Niepodległej Polski. Celebrowanie bodaj najbardziej radosnego ze świąt w historycznym kalendarzu naszego  narodu w tak szczególnych okolicznościach zdarza się raz na sto lat! Zapraszamy wszystkich Państwa do wspólnego świętowania razem z nami Urodzin Niepodległej na Raucie Listopadowym, który odbędzie się 11 listopada o godzinie 11:00 na ulicy Studziennej.

 

UWAGA KIEROWCO!


Ze względów bezpieczeństwa prosimy nie parkować przy ulicy Studziennej w Sępólnie Krajeńskim dnia 11 listopada 2018 r. w godz. 8.00-14.00. Za utrudnienia w ruchu przepraszamy.