UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU przy Stowarzyszeniu „Duże Różowe Słońce”

HARMONOGRAM ZAJĘĆ DLA STUDENTÓW UTW:

 • CZWARTEK  - 8 listopada; godz.9:00 – 16:00  SZKOLENIE KOMPUTEROWE dla grupy II, Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6
 • CZWARTEK  - 8 listopada; godz.16:15 ĆWICZENIA REHABILITACYJNE, sala gimnastyczna ul. Jeziorna
 • PIĄTEK9 listopada; godz. 10:00 zbiórka na stadionie - udział w zbiorowym tańcu Polonez oraz wspólne odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego. Szczegóły  znajdziecie w ogłoszeniach Centrum Kultury i Sztuki, bo to od nich mamy zaproszenie do udziału w tym niecodziennym wydarzeniu. To będzie bicie
 • PIĄTEK 9 listopada (wyjątkowo); godz. 16:00 SEKCJA KULINARNA, w ramach realizacji projektu „Akademia Seniorów Patriotów”, finansowanego ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie -  Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6
 • PIĄTEK - 9 listopada; godz.15:30 SEKCJA WOKALNA, w ramach realizacji projektu „Akademia Seniorów Patriotów”, finansowanego ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie  Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6,  próba przed występem.       
 • SOBOTA – 10 listopada; godz. 10:00ĆWICZENIA ODDECHOWE CHI – KUNG -  sala gimnastyczna ul. Jeziorna
 • NIEDZIELA -  11 listopada godz. 11:30 – ulica studzienna - obchody 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, mile widziane stroje z tamtych lat
 • WTOREK –13 listopada; godz. 9:00- 16:00 SZKOLENIE KOMPUTEROWE dla grupy I, Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6
 • WTOREK – 13 listopada (wyjątkowo); godz. 17:00 DYSKUSYJNY KLUB FILMOWYCentrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6
 • ŚRODA – 14 listopada; godz. 11:00 GRA w DARTA (rzucanie lotkami do tarczy), Centrum Aktywności Społecznej
 • ŚRODA 14 listopada; godz. 18:00 ZAJĘCIA MALARSKIE, w ramach realizacji projektu „Akademia Seniorów Patriotów”, finansowanego ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie - Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6