Zapraszamy do wspólnego spędzenia Sylwestra 2018 w hali widowiskowo-sportowej Krajna Arena

Szanowni Klienci!

W związku z licznymi sugestiami dotyczącymi organizacji Balu Sylwestrowego w Krajna Arena, informujemy, że wzięliśmy sobie do serca Państwa uwagi. Zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów wracamy do "starej" formuły obsługi balu. Zapewniamy pełną obsługę kelnerską, rezygnujemy ze stołu szwedzkiego. Dodatkowo rozszerzone zostało menu. Dziękujemy za cenne wskazówki.

Twórz z nami piękne wspomnienia, bądź ich częścią.
Promocyjny Bal Sylwestrowy wraz z przygotowanymi atrakcjami na pewno pozostawią po sobie niezapomniane wrażenia.

O podniebienie naszych drogich gości oraz bogaty wybór przystawek, sałatek, zup, dań mięsnych, ciast zadba firma Bory Catering, która gwarantuje ich świeżość i niepowtarzalny smak.

Tymczasem o północy - największy w regionie pokaz sztucznych ogni rozświetli Krajna Arenę i oznajmi gościom Nowy 2019 Rok. Pokaz będzie najlepiej widoczny z zewnątrz, ale będzie go można również oglądać z perspektywy korytarza zewnętrznego.

Muzyka na żywo. Gwarancja wyśmienitej zabawy. Zagra dla Państwa zespół VIVO. Przewidziana jest również loteria upominkowa, dlatego też prosimy o niewyrzucanie biletów wstępu po wejściu do obiektu.


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami.


Bilety do nabycia w Sekretariacie CSiR, od poniedziałku do piątku, w sekretariacie, w godz. 7.00 -15.00.