Grażyna Łobaszewska & Ajagore – „Idźcie z tym co macie”

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim pragnie zaprosić na koncert jednej z najwybitniejszych artystek, Grażyny Łobaszewskiej.

Repertuar obejmował będzie doskonale znane, największe przeboje artystki, a także między innymi utwory Czesława Niemena i oryginalnie zaaranżowane kolędy oraz pastorałki. Nie zabraknie więc takich klasyków jak „Czas nas uczy pogody” czy „Brzydcy”. Grudniowy recital to niepowtarzalna okazja do osobistego spotkania z piosenkarką oraz jej autorską, jakże cenioną twórczością, która od ponad 40 lat wywiera niebagatelny wpływ na kształt polskiej sceny muzycznej. Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem w często odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie. Grażyna Łobaszewska jak mało kto potrafi łączyć pokolenia słuchaczy. A przecież jedność oraz poczucie wspólnoty stanowią istotę świątecznej atmosfery.

ZAPRASZAMY!
09.12.2018 r.
godz. 18:00
sala widowiskowa
Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
bilety w cenie 40 zł. do nabycia w sekretariacie CKiS
oraz online na stronie CKiS www.ckissepolno.com.pl  lub www.biletyna.pl 

Grazyna Lobaszewska big