Sportowiec 2018 roku Gminy Sępólno Krajeńskie

Informujemy, że można zgłaszać zawodników do wyróżnień i nagród za osiągnięte wyniki sportowe w 2018 r.,

w Gminie Sępólno Krajeńskie ustanowionej Uchwałą Nr XLI/332/2018 Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim z dnia 28 lutego 2018 r.

Kandydatury do wyróżnień i nagrody mogą zgłaszać:

  • Kluby sportowe działające na terenie Gminy Sępólno Krajeńskie,
  • Burmistrz Sępólna Krajeńskiego,
  • Radni,
  • Właściwe związki sportowe.

Wnioski o przyznanie nagrody należy składać  w siedzibie Urzędu Miejskiego w Sępólnie Krajeńskim ul. Tadeusza Kościuszki 11, 89-400 Sępolno Krajeńskie pokój 10, w terminie do 10 stycznia 2019r. (od poniedziałku do piątku w godzinach urzędowania za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy), lub przesłać przy pomocy operatora pocztowego.