Potrzebna pomoc dla małego Tomcia!

W listopadzie u Tomcia zdiagnozowano ostrą białaczkę szpikową.

Z dnia na dzień radosny, ciekawy świata chłopiec musiał stawić czoła rzadkiej i niebezpiecznej chorobie. Prawie dwa miesiące przebywał w szpitalu – na samym początku leczenia wystąpiły komplikacje w postaci udaru niedokrwiennego mózgu, przez co Tomcio ma niedowład lewej strony ciała. Mały Tomcio jest dzielny, a jego mózg cały czas się rozwija. Zwiększa to szanse na to, że po odpowiedniej rehabilitacji będzie mógł ruszać lewą stroną ciała, a nawet chodzić.


Każdy z Państwa, który chciałby wspomóc leczenie małego mieszkańca Sępólna, może to zrobić przez przekazanie 1% (KRS: 0000040559) lub indywidualne wpłaty na numer konta:


Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Krajeńskim
96 8162 0003 0000 8918 2000 0380
Bank Spółdzielczy w Więcborku
z dopiskiem „Na rzecz Tomcia Fojucika”


Dziękujemy!


Projekt graficzny plakatu wykonał: Karol Pinczewski

plakat