Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Pomysły na zmysły – wielozmysłowe badanie światła

W okresie wczesnego dzieciństwa zmysły rozwijają się najintensywniej, dlatego też dobrze, gdyby dzieci mogły korzystać z różnych inspirujących materiałów , doświadczeń, które będą dla nich źródłem różnorodnych doznań zmysłowych.

logo gmina dorosli

Małe dzieci poznają świat poprzez zmysły- wkładają przedmioty do buzi, wszystko dotykają i smakują, słuchają i obserwują. Podczas spotkania „Baby Caffe” dzieci doświadczały różnych smaków, słodkie- słone, kwaśne, gorzkie. Dzieci mogły poznawać, zjadać to co znane i rozwijać nowe smaki. Wspólnie z rodzicami odkrywały również nowe zapachy i bawiły się zupełnie w inny sposób niż na co dzień.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Zadanie finansowane ze środków Gminy Sępólno Kraj. w ramach projektu Szkoła Rodzenia „Mamo, tato tu jestem – VI” realizowanego przez Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Kraj.

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech