Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU przy Stowarzyszeniu „Duże Różowe Słońce”

HARMONOGRAM ZAJĘĆ DLA STUDENTÓW UTW:

utw logo gora 

  • ŚRODA –23 stycznia; godz. 18:15 – MALARSTWO – Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6
  • CZWARTEK  - 24 stycznia; godz.16:15 ĆWICZENIA REHABILITACYJNE, sala gimnastyczna ul. Jeziorna
  • PIĄTEK –  25  stycznia; godz.10:30 WARSZTATY RĘKODZIEŁA pn. „Makrama – modny senior” w ramach realizacji projektu pn. „Apetyt seniorów na wiedzę i …” , finansowanego ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie - Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6
  • PIĄTEK –  25  stycznia; godz. 16:00 DYSKUSYJNY KLUB FILMOWY, Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6
  • SOBOTA – 26 stycznia; godz. 10:00ĆWICZENIA ODDECHOWE CHI – KUNG -  sala gimnastyczna ul. Jeziorna
  • PONIEDZIAŁEK –28 stycznia; godz.15:30 – WARSZTATY WOKALNE,  w ramach realizacji projektu „Apetyt seniorów na wiedzę i ..” , finansowanego ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie- Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6
  • WTOREK –29 stycznia; godz. 11:00 GRA w DARTA (rzucanie lotkami do tarczy), Centrum Aktywności Społecznej
  • ŚRODA  (wyjątkowo)  –30 stycznia; godz.16:00 – WARSZTATY KULINARNE , w ramach realizacji projektu „Apetyt seniorów na wiedzę i ..”, finansowanego ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie  - Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6
  • ŚRODA – 30 stycznia; godz. 18:15 – MALARSTWO – Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6
  • CZWARTEK – 31 stycznia; godz. 17:00 serdecznie zapraszamy Studentów UTW a także mieszkańców naszego miasta na wieczór kolęd. W programie występ sekcji wokalnej UTW a potem wspólne śpiewanie. Spotkanie odbędzie się w Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6.

logo

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech