UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU przy Stowarzyszeniu „Duże Różowe Słońce”

HARMONOGRAM ZAJĘĆ DLA STUDENTÓW UTW:

utw logo gora

  • CZWARTEK  - 28 marca; godz.16:15 ĆWICZENIA REHABILITACYJNE, sala gimnastyczna ul. Jeziorna 6
  • PIĄTEK –  29 marca; godz. 16:00 DYSKUSYJNY KLUB FILMOWY, Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6
  • SOBOTA – 30 marca; godz. 10:00ĆWICZENIA ODDECHOWE CHI – KUNG -  sala gimnastyczna ul. Jeziorna
  • PONIEDZIAŁEK –  1 kwietnia; godz.15:30 – WARSZTATY WOKALNE,  w ramach realizacji projektu „Apetyt seniorów na wiedzę i ..”, finansowanego przez Gminę Sępólno Krajeńskie  - Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6
  • WTOREK  – 2 kwietnia; godz. 17:00 GRY PLANSZOWE I KARCIANE - Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6 . Na spotkanie można przynieść własne gry.
  • ŚRODA  – 3 kwietnia; godz. 11:00 GRA w DARTA (rzucanie lotkami do tarczy), Centrum Aktywności Społecznej 6
  • ŚRODA –  3 kwietnia; godz. 18:15 – WARSZTATY MALARSTWA  w ramach realizacji projektu pn. „Senior w kulturze i sztuce”, finansowanego przez Gminę Sępólno Krajeńskie – Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6
  • CZWARTEK – 4 kwietnia; godz.16:00 – WARSZTATY KULINARNE , w ramach realizacji projektu „Apetyt seniorów na wiedzę i ..”, finansowanego przez Gminę Sępólno Krajeńskie  - Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6

logo