Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU przy Stowarzyszeniu „Duże Różowe Słońce”

HARMONOGRAM ZAJĘĆ DLA STUDENTÓW UTW:

utw logo gora

  • CZWARTEK – 16 maja; godz.16:00 – WARSZTATY KULINARNE , w ramach realizacji projektu „Apetyt seniorów na wiedzę i ..”, finansowanego przez Gminę Sępólno Krajeńskie  - Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6
  • SOBOTA –18 maja; godz. 10:00ĆWICZENIA ODDECHOWE CHI – KUNG -  sala gimnastyczna ul. Jeziorna
  • PONIEDZIAŁEK – 20 maja; godz. 11:00 – Spotkanie z panem Łukaszem Jakubowskim dotyczące projektu pt. „Franciszek i Emanuel Grudzińscy - budowniczowie polskiego Sępólna Krajeńskiego w okresie II RP” – Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6
  • PONIEDZIAŁEK –  20 maja; godz.15:30 – WARSZTATY WOKALNE,  w ramach realizacji projektu „Apetyt seniorów na wiedzę i ..”, finansowanego przez Gminę Sępólno Krajeńskie  - Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6
  • ŚRODA  – 22 maja; godz. 11:00 GRA w DARTA (rzucanie lotkami do tarczy), Centrum Aktywności Społecznej 6
  • ŚRODA –  22 maja; godz. 18:15 – WARSZTATY MALARSTWA  w ramach realizacji projektu pn. „Senior w kulturze i sztuce”, finansowanego przez Gminę Sępólno Krajeńskie – Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6
  • CZWARTEK  - 23 maja; godz.16:15 ĆWICZENIA REHABILITACYJNE, sala gimnastyczna ul. Jeziorna 6

logo

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech