Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU przy Stowarzyszeniu „Duże Różowe Słońce”

HARMONOGRAM ZAJĘĆ DLA STUDENTÓW UTW:

utw logo gora

  • CZWARTEK – 16 stycznia; godz.14:00 – WARSZTATY KULINARNE , w ramach realizacji projektu pt. „Edukacja na miarę seniora”,  finansowanego przez Gminę Sępólno Krajeńskie - Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6   
  • SOBOTA – 18 stycznia; godz.10:00 - ĆWICZENIA ODDECHOWYCH CHI – KUNG – sala gimnastyczna ul. Jeziorna
  • PONIEDZIAŁEK –  20 stycznia; godz.15:30 – WARSZTATY WOKALNE,  w ramach realizacji projektu „Edukacja na miarę seniora”, finansowanego przez Gminę Sępólno Krajeńskie - Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6
  • WTOREK – 21 stycznia; UWAGA! Zmiana godziny na 16:00 PIĘKNY OGRÓD CAŁY ROK,w ramach realizacji projektu pt. „Edukacja na miarę seniora”,  finansowanego przez Gminę Sępólno Krajeńskie Centrum Aktywności Społecznej, ul. Jeziorna 6
  • ŚRODA –22 stycznia; godz. 17:00 – WARSZTATY MALARSTWA  – Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6

logo

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech