Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU przy Stowarzyszeniu „Duże Różowe Słońce”

HARMONOGRAM ZAJĘĆ DLA STUDENTÓW UTW:

utw logo gora

 

  • SOBOTA –8 lutego; godz.10:00 - ĆWICZENIA ODDECHOWYCH CHI – KUNG – sala gimnastyczna ul. Jeziorna
  • PONIEDZIAŁEK –  10 lutego; godz.15:30 – WARSZTATY WOKALNE,  w ramach realizacji projektu „Edukacja na miarę seniora”, współfinansowanego przez Gminę Sępólno Krajeńskie - Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6
  • ŚRODA – 12 lutego; godz. 10:30 – WARSZTZTY RĘKODZIEŁA w ramach realizacji projektu pt. „KREATYWNOŚĆ SENIORA NIE ZNA GRANIC”, współfinansowanego przez Gminę Sępólno Krajeńskie – Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6
  • ŚRODA – 12 lutego; godz. 17:00 – WARSZTATY MALARSTWA  w ramach realizacji projektu pt. „KREATYWNOŚĆ SENIORA NIE ZNA GRANIC”, współfinansowanego przez Gminę Sępólno Krajeńskie – Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6
  • CZWARTEK – 13 lutego; godz.14:00 – WARSZTATY KULINARNE , w ramach realizacji projektu „Edukacja na miarę seniora”, współfinansowanego przez Gminę Sępólno Krajeńskie - Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6   

logo

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech