Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Weekend pod znakiem spektakli teatralnych

Pierwszego sierpnia (sobota) o godz. 13:00 odbędzie się spektakl dla dzieci pt. "Fintikluszki - folkowe okruszki", przygotowany przez Wędrowny Teatr Lalek Małe Mi.

Nazajutrz, 2 sierpnia o godz. 15:00, Poeta Pan Czarny i Malarka Pani Biała zaprezentują zgromadzonej publiczności spektakl poetycki pt. "Czarne i białe". Obydwa wydarzenia odbędą się w plenerze, na molo spacerowym.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Spektakl "Fintikluszki" organizowany jest w ramach projektu "Etno Sępólno", finansowanego ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie, a realizowanego przez Stowarzyszenie "Trzecie Miejsce". Spektakl "Czarne i białe" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

WYSTAWA TEATR BLIOTEKA PUBLICZNA   PLAKAT

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech