Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

TEATR W PLENERZE

„Fintikluszki – folkowe okruszki” oraz „Czarne i białe” to tytuły spektakli teatralnych, które już w najbliższy weekend będzie można obejrzeć w Sępólnie Krajeńskim.

Niezwykłość tego wydarzenia polega na tym, że spektakle odbędą się w plenerze.

Oba będzie można obejrzeć w amfiteatrze na sępoleńskim molo. Pierwszy, zatytułowany „Fintikluszki – folkowe okruszki” wystawiony zostanie w sobotę (1.08) o godzinie 13.00. Będzie to widowisko przygotowane przez aktorów Wędrownego Teatru Lalek Małe Mi.

Drugi spektakl zostanie zaprezentowany dzień później, w niedzielę (2.08) o godzinie 15.00, również w amfiteatrze na molo. Tym razem będzie to przedstawienie w wykonaniu aktorów Teatru pod Orzełkiem zatytułowane „Czarne i białe”.

- Oba spektakle adresowane są do dzieci, choć zapraszamy na nie całe rodziny - mówi Grażyna Kędzierska, dyrektor Biblioteki Publicznej w Sępólnie Krajeńskim.

Wstęp na widowiska będzie bezpłatny. Należy jednak pamiętać o zachowaniu bezpiecznego dystansu społecznego i zasad określonych w przepisach sanitarnych - apelują organizatorzy.

Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

WYSTAWA TEATR BLIOTEKA PUBLICZNA   PLAKAT

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech