Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Mężczyźni kobietom – koncert na Dzień Kobiet

Luty powoli dobiega końca, wraz ze stojącym u progu marcem oczekujemy nadejścia wiosny, a na jej zwiastun liczymy już 5 marca, bo właśnie wtedy Centrum Kultury i Sztuki zaprasza Was na koncert z okazji Dnia Kobiet.

Pierwszy od długiego czasu koncert na żywo z towarzyszeniem publiczności – rzecz jasna, przy zachowaniu odpowiednich wymogów sanitarnych. Adresowana do kobiet muzyczna propozycja w wykonaniu utalentowanych dżentelmenów obfitować będzie tak we fragmenty liryczne, jak i humorystyczne. Zgodnie z tytułem pragniemy Państwa „poderwać” z miejsc, wyśpiewując słowa popularnych piosenek – a wszystko to z miłości do kobiet i dla kobiet.


ZAPRASZAMY!
05.03.2021 r.
godz. 18:00
sala widowiskowa CKiS
WSTĘP WOLNY po okazaniu wejściówki, które można odbierać w sekretariacie CKiS od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00

  Kliknij aby odsłuchać Luty powoli dobiega końca, wraz ze stojącym u progu marcem oczekujemy nadejścia wiosny, a na jej zwiastun liczymy już 5 marca, bo właśnie wtedy Centrum Kultury i Sztuki zaprasza Was na koncert z okazji Dnia Kobiet. Pierwszy od długiego czasu koncert na żywo z towarzyszeniem publiczności – rzecz jasna, przy zachowaniu odpowiednich wymogów sanitarnych. Adresowana do kobiet muzyczna propozycja w wykonaniu utalentowanych dżentelmenów obfitować będzie tak we fragmenty liryczne, jak i humorystyczne. Zgodnie z tytułem pragniemy Państwa „poderwać” z miejsc, wyśpiewując słowa popularnych piosenek – a wszystko to z miłości do kobiet i dla kobiet. ZAPRASZAMY!05.03.2021 r.godz. 18:00sala widowiskowa CKiSWSTĘP WOLNY po okazaniu wejściówki, które można odbierać w sekretariacie CKiS od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 Powered By GSpeech

 

meski podryw

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech