Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Dzień Bezpiecznego Internetu – prezentacja i quiz

9 lutego obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu.

logo gmina,gci,dorosli dzieciom

Jednak o bezpieczeństwie w Internecie powinniśmy pamiętać codzienne. Dla przypomnienia i nauki zasad bezpiecznego korzystania z Internetu, Gminne Centrum Informacji przy Stowarzyszeniu „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Krajeńskim przygotowało prezentację i quiz.

Prezentacja i quiz dostępne są na stronie internetowej GCI pod adresem:

https://www.gcisepolno.pl/dzien-bezpiecznego-internetu

Dla osób, które rozwiążą quiz, przygotowaliśmy upominki związane z Gminą Sępólno Krajeńskie, które będzie można odebrać w Gminnym Centrum Informacji przy Stowarzyszeniu „Dorośli-Dzieciom” od pon. do pt. w godz. 8:00-16:00. Przy odbiorze upominków należy podać swój nick (pseudonim) użyty w quizie.

Życzymy przyjemnej lektury i udanej zabawy :)

wawrzyniec3

Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie.

 

 

 

 

  Kliknij aby odsłuchać 9 lutego obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. Jednak o bezpieczeństwie w Internecie powinniśmy pamiętać codzienne. Dla przypomnienia i nauki zasad bezpiecznego korzystania z Internetu, Gminne Centrum Informacji przy Stowarzyszeniu „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Krajeńskim przygotowało prezentację i quiz. Prezentacja i quiz dostępne są na stronie internetowej GCI pod adresem: https://www.gcisepolno.pl/dzien-bezpiecznego-internetu Dla osób, które rozwiążą quiz, przygotowaliśmy upominki związane z Gminą Sępólno Krajeńskie, które będzie można odebrać w Gminnym Centrum Informacji przy Stowarzyszeniu „Dorośli-Dzieciom” od pon. do pt. w godz. 8:00-16:00. Przy odbiorze upominków należy podać swój nick (pseudonim) użyty w quizie. Życzymy przyjemnej lektury i udanej zabawy :) Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie.         Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech