Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Bajkoteka sprzed lat – Dziwny świat kota Filemona

Bajkowy cykl zaczynamy od jednego z najpopularniejszego serialu „Dziwny świat kota Filemona”.

Telewizyjny serial animowany, opowiadający przygody ciekawego świata kota Filemona u boku Bonifacego, wyemitowany został w latach  1972-1974. Serial liczył aż 13 odcinków, które zostały wyprodukowane w Studiu Małych Form Filmowych Se-Ma-For w Łodzi. Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka pt: „Nazywam się Filemon”, dostępnego na platformie internetowej www.ninateka.pl

https://ninateka.pl/film/dziwne-przygody-kota-filemona-18

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

Tekst: - Patrycja Młodzik

  Kliknij aby odsłuchać Bajkowy cykl zaczynamy od jednego z najpopularniejszego serialu „Dziwny świat kota Filemona”. Telewizyjny serial animowany, opowiadający przygody ciekawego świata kota Filemona u boku Bonifacego, wyemitowany został w latach  1972-1974. Serial liczył aż 13 odcinków, które zostały wyprodukowane w Studiu Małych Form Filmowych Se-Ma-For w Łodzi. Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka pt: „Nazywam się Filemon”, dostępnego na platformie internetowej www.ninateka.pl https://ninateka.pl/film/dziwne-przygody-kota-filemona-18 Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim Tekst: - Patrycja Młodzik Powered By GSpeech

 

1 filemon big

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech