Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

ŻYCZENIA WIELKANOCNE OD WŁADZ GMINY SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, w imieniu władz samorządowych Gminy Sępólno Krajeńskie, chciałbym życzyć wszystkim mieszkańcom naszej gminy przede wszystkim zdrowia, wiele pogody ducha, ciepła rodzinnego, a także wiele radości i nadziei, że przychodząca wiosna, przyniesie nam też zmianę czasów na lepsze.

 

Wszystkiego dobrego z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy.

 

Waldemar Stupałkowski

Burmistrz Sępólna Krajeńskiego

 

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

 

  Kliknij aby odsłuchać Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, w imieniu władz samorządowych Gminy Sępólno Krajeńskie, chciałbym życzyć wszystkim mieszkańcom naszej gminy przede wszystkim zdrowia, wiele pogody ducha, ciepła rodzinnego, a także wiele radości i nadziei, że przychodząca wiosna, przyniesie nam też zmianę czasów na lepsze.   Wszystkiego dobrego z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy.   Waldemar Stupałkowski Burmistrz Sępólna Krajeńskiego   Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.   Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech