Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Wiosennie i Świątecznie w Lutowie

Nadszedł piękny czas, gdzie wszystko się budzi do życia. Wiejski Ośrodek Kultury również zaprosił Panią Wiosnę do siebie z akcentami zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

Tekst/fot. - Małgorzata Senska

 

  Kliknij aby odsłuchać Nadszedł piękny czas, gdzie wszystko się budzi do życia. Wiejski Ośrodek Kultury również zaprosił Panią Wiosnę do siebie z akcentami zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim Tekst/fot. - Małgorzata Senska Fot.:Małgorzata SenskaFot.:Małgorzata SenskaFot.:Małgorzata SenskaFot.:Małgorzata SenskaFot.:Małgorzata SenskaFot.:Małgorzata SenskaFot.:Małgorzata SenskaFot.:Małgorzata SenskaFot.:Małgorzata Senska   Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech