Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Świąteczny WOK Wałdowo

Dużymi krokami zbliżają się Święta Zmartwychwstania Pańskiego. Z tej okazji Wiejski Ośrodek Kultury w Wałdowie przygotował dekoracje, która wywołuje u mieszkańców uśmiech na twarzy i wprowadza ich w nastrój świąteczny.

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

Tekst/fot.: Hanna Rompalska, Marlena Hermann

 

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Dużymi krokami zbliżają się Święta Zmartwychwstania Pańskiego. Z tej okazji Wiejski Ośrodek Kultury w Wałdowie przygotował dekoracje, która wywołuje u mieszkańców uśmiech na twarzy i wprowadza ich w nastrój świąteczny. Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim Tekst/fot.: Hanna Rompalska, Marlena Hermann       Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech