Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Wystawa „Zbrodnia Katyńska 1940. Zagłada Polskich Żydów”

W tym roku obchodzimy 81 rocznicę Zbrodni Katyńskiej dokonanej w 1940 roku przez radziecką policję polityczną NKWD na polskich jeńcach wojennych i więźniach.

13 kwietnia 2021 roku zapraszamy Państwa na wystawę pt: „Zbrodnia Katyńska 1940. Zagłada Polskich Żydów”, którą będzie można oglądać przed budynkiem Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim w godz. 10.00-15.30. Ekspozycja pochodzi z zasobów Instytutu Pamięci Narodowej.

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

Tekst: Patrycja Młodzik

 

  Kliknij aby odsłuchać W tym roku obchodzimy 81 rocznicę Zbrodni Katyńskiej dokonanej w 1940 roku przez radziecką policję polityczną NKWD na polskich jeńcach wojennych i więźniach. 13 kwietnia 2021 roku zapraszamy Państwa na wystawę pt: „Zbrodnia Katyńska 1940. Zagłada Polskich Żydów”, którą będzie można oglądać przed budynkiem Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim w godz. 10.00-15.30. Ekspozycja pochodzi z zasobów Instytutu Pamięci Narodowej. Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim Tekst: Patrycja Młodzik   Powered By GSpeech

 

 Katyń wystawa

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech