Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Wynajem pomieszczeń biurowych w budynku Inkubatora Przedsiębiorczości

w Sępólnie Krajeńskim

Burmistrz Sępólna Krajeńskiego informuje o możliwości wynajmu pomieszczenia biurowego w budynku Inkubatora Przedsiębiorczości w Sępólnie Krajeńskim.

W budynku o powierzchni blisko 900 m2 przy ul. Przemysłowej 7A w Sępólnie Krajeńskim jest możliwość wynajęcia:

 • pomieszczenia biurowego numer 23 o powierzchni 24,27 m2, wyposażonego w meble biurowe,
 • pomieszczenia biurowego numer 28 o powierzchni 36,78 m2, wyposażonego w meble biurowe.

 

Ponadto cały budynek Inkubatora wyposażony jest w monitoring, alarm, windę, aneksy kuchenne, toalety dla osób niepełnosprawnych a także dogodny dojazd i parking.

Czynsz z tytułu najmu na preferencyjnych warunkach wynosi:

 • powierzchnia biurowa - 8 zł netto za 1 m2 wraz z energią elektryczną, wodą i odprowadzaniem ścieków, wywóz odpadów stałych, zarządzanie systemem alarmowym, monitoring budynku oraz monitorowanie grupy interwencyjnej, sprzątanie części wspólnych, Internet, udział w podatku od nieruchomości.

O przyjęcie do Inkubatora mogą ubiegać się:

 1. podmioty zamierzające podjąć działalność gospodarczą,
 2. podmioty prowadzące działalność gospodarczą, jednak nie dłużej niż 5 lat, z zastrzeżeniem, iż preferowane będą podmioty działające nie dłużej
  niż 1 rok,
 3. podmioty prowadzące działalność gospodarczą, dłużej niż 5 lat pod warunkiem zatrudnienia min. 1 osoby zarejestrowanej jako bezrobotna
  w Powiatowym Urzędzie Pracy w Sępólnie Krajeńskim i utrzymanie tego miejsca pracy przez okres trwania umowy,
 4. podmioty prowadzące działalność gospodarczą, dłużej niż 5 lat,
  z zastrzeżeniem, iż czynsz z tytułu najmu pobierany będzie po stawkach bazowych – 16 zł netto za 1 m2.

Realizując cele projektu preferowane będą podmioty prowadzące działalność gospodarczą od 1 grudnia 2015 roku.

Okres funkcjonowania Podmiotu w Inkubatorze:

 1. Pomoc Inkubatora dla podmiotu trwać będzie do czasu jego wyinkubowania, nie dłużej jednak niż przez okres 4-ch lat, za wyjątkiem sytuacji, o której mowa w pkt. 2.
 2. Okres funkcjonowania podmiotu w Inkubatorze może zostać przedłużony, jeżeli podmiot znacząco przyczynia się do realizacji celów Inkubatora,
  lub pozostaje wolna powierzchnia lokalu użytkowego i brak jest chętnych do wejścia do Inkubatora.
 3. W przypadku, gdy okres umowy najmu dla wyinkubowanego podmiotu zostanie przedłużony ponad 4 lata, czynsz z tytułu najmu lokalu użytkowego będzie naliczany zgodnie ze stawką bazową obowiązującą
  w danym czasie w Cenniku Inkubatora.

Formularz zgłoszeniowy (do pobrania w załączeniu) należy składać w Sekretariacie Urzędu Miejskiego w Sępólnie Krajeńskim pok. Nr 10.

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 0 52 389 42 55

 

  Kliknij aby odsłuchać Burmistrz Sępólna Krajeńskiego informuje o możliwości wynajmu pomieszczenia biurowego w budynku Inkubatora Przedsiębiorczości w Sępólnie Krajeńskim. W budynku o powierzchni blisko 900 m2 przy ul. Przemysłowej 7A w Sępólnie Krajeńskim jest możliwość wynajęcia: pomieszczenia biurowego numer 23 o powierzchni 24,27 m2, wyposażonego w meble biurowe, pomieszczenia biurowego numer 28 o powierzchni 36,78 m2, wyposażonego w meble biurowe.   Ponadto cały budynek Inkubatora wyposażony jest w monitoring, alarm, windę, aneksy kuchenne, toalety dla osób niepełnosprawnych a także dogodny dojazd i parking. Czynsz z tytułu najmu na preferencyjnych warunkach wynosi: powierzchnia biurowa - 8 zł netto za 1 m2 wraz z energią elektryczną, wodą i odprowadzaniem ścieków, wywóz odpadów stałych, zarządzanie systemem alarmowym, monitoring budynku oraz monitorowanie grupy interwencyjnej, sprzątanie części wspólnych, Internet, udział w podatku od nieruchomości. O przyjęcie do Inkubatora mogą ubiegać się: podmioty zamierzające podjąć działalność gospodarczą, podmioty prowadzące działalność gospodarczą, jednak nie dłużej niż 5 lat, z zastrzeżeniem, iż preferowane będą podmioty działające nie dłużej niż 1 rok, podmioty prowadzące działalność gospodarczą, dłużej niż 5 lat pod warunkiem zatrudnienia min. 1 osoby zarejestrowanej jako bezrobotna w Powiatowym Urzędzie Pracy w Sępólnie Krajeńskim i utrzymanie tego miejsca pracy przez okres trwania umowy, podmioty prowadzące działalność gospodarczą, dłużej niż 5 lat, z zastrzeżeniem, iż czynsz z tytułu najmu pobierany będzie po stawkach bazowych – 16 zł netto za 1 m2. Realizując cele projektu preferowane będą podmioty prowadzące działalność gospodarczą od 1 grudnia 2015 roku. Okres funkcjonowania Podmiotu w Inkubatorze: Pomoc Inkubatora dla podmiotu trwać będzie do czasu jego wyinkubowania, nie dłużej jednak niż przez okres 4-ch lat, za wyjątkiem sytuacji, o której mowa w pkt. 2. Okres funkcjonowania podmiotu w Inkubatorze może zostać przedłużony, jeżeli podmiot znacząco przyczynia się do realizacji celów Inkubatora, lub pozostaje wolna powierzchnia lokalu użytkowego i brak jest chętnych do wejścia do Inkubatora. W przypadku, gdy okres umowy najmu dla wyinkubowanego podmiotu zostanie przedłużony ponad 4 lata, czynsz z tytułu najmu lokalu użytkowego będzie naliczany zgodnie ze stawką bazową obowiązującą w danym czasie w Cenniku Inkubatora. Formularz zgłoszeniowy (do pobrania w załączeniu) należy składać w Sekretariacie Urzędu Miejskiego w Sępólnie Krajeńskim pok. Nr 10. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 0 52 389 42 55   Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech