Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Ziemia – nasz dom

Gminne Centrum Informacji przy Stowarzyszeniu „Dorośli-Dzieciom” zaprasza do obejrzenia prezentacji, o tym jak dbać o naszą planetę. Prezentacja została przygotowana z okazji Dnia Ziemi, który obchodzimy 22 kwietnia.

Tegorocznym motywem przewodnim Dnia Ziemi jest hasło: „Przywróć naszą Ziemię”. Prezentacja jest dostępna do pobrania na stronie GCI pod adresem: https://www.gcisepolno.pl/dzien-ziemi-2021

Dodatkowo znajdziecie tam edukacyjne gry tematycznie związane z dbaniem o naszą planetę.

Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie.

 

  Kliknij aby odsłuchać Gminne Centrum Informacji przy Stowarzyszeniu „Dorośli-Dzieciom” zaprasza do obejrzenia prezentacji, o tym jak dbać o naszą planetę. Prezentacja została przygotowana z okazji Dnia Ziemi, który obchodzimy 22 kwietnia. Tegorocznym motywem przewodnim Dnia Ziemi jest hasło: „Przywróć naszą Ziemię”. Prezentacja jest dostępna do pobrania na stronie GCI pod adresem: https://www.gcisepolno.pl/dzien-ziemi-2021 Dodatkowo znajdziecie tam edukacyjne gry tematycznie związane z dbaniem o naszą planetę. Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie.   Powered By GSpeech

 

dzien ziemi 2021

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech