Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

60 lat minęło jak jeden dzień – jubileusz sępoleńskiej instytucji kultury

Szanowni Państwo, 1 maja obchodzić będziemy jubileusz 60-lecia działalności sępoleńskiej instytucji kultury.

Wydarzenie to wyjątkowe i rzecz jasna chcielibyśmy móc zaprosić Państwa na huczne obchody. Wierzymy, że w myśl porzekadła „co się odwlecze, to nie uciecze”, tak więc póki co, świętowanie musimy zaadaptować do tymczasowych warunków. Przez ostatni rok udowodniliśmy, że potrafimy wiele i że zmiany nam nie straszne, przeszliśmy na „tryb zdalny”, inicjując szereg projektów, konkursów i wydarzeń online, nie potrafimy sobie jednak wyobrazić świętowania bez mieszkańców, tą radością po prostu musimy się podzielić. Dlatego 1 maja po ulicach naszego miasta krążył będzie charakterystyczny londyński autobus, z odkrytego dachu czerwonego piętrusa będziemy machać do Państwa my – kulturalna kadra CKiS. Na każdej z ulic rozbrzmiewać będzie inna muzyka z okresu sześciu dekad kultury i sztuki. Opuszczając mury naszej placówki sprawimy, że w symboliczny sposób świętować będzie z nami całe miasto. Wypatrujcie nas, nasłuchujcie dobrze znanych dźwięków i pokażcie, że jesteście z nami. 60 lat, kiedy to minęło? Patrząc przed siebie upatrujemy kolejnych, równie owocnych dekad!

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

1 maja

- kroniki:

cz.1

cz.2

 

 

Balet

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Szanowni Państwo, 1 maja obchodzić będziemy jubileusz 60-lecia działalności sępoleńskiej instytucji kultury. Wydarzenie to wyjątkowe i rzecz jasna chcielibyśmy móc zaprosić Państwa na huczne obchody. Wierzymy, że w myśl porzekadła „co się odwlecze, to nie uciecze”, tak więc póki co, świętowanie musimy zaadaptować do tymczasowych warunków. Przez ostatni rok udowodniliśmy, że potrafimy wiele i że zmiany nam nie straszne, przeszliśmy na „tryb zdalny”, inicjując szereg projektów, konkursów i wydarzeń online, nie potrafimy sobie jednak wyobrazić świętowania bez mieszkańców, tą radością po prostu musimy się podzielić. Dlatego 1 maja po ulicach naszego miasta krążył będzie charakterystyczny londyński autobus, z odkrytego dachu czerwonego piętrusa będziemy machać do Państwa my – kulturalna kadra CKiS. Na każdej z ulic rozbrzmiewać będzie inna muzyka z okresu sześciu dekad kultury i sztuki. Opuszczając mury naszej placówki sprawimy, że w symboliczny sposób świętować będzie z nami całe miasto. Wypatrujcie nas, nasłuchujcie dobrze znanych dźwięków i pokażcie, że jesteście z nami. 60 lat, kiedy to minęło? Patrząc przed siebie upatrujemy kolejnych, równie owocnych dekad! Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim 1 maja - kroniki: cz.1 cz.2     Balet     Powered By GSpeech

 

 

jubileusz 60 lat ckis big

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech