Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Obchody 230 rocznicy uchwalenia Konstytucji – 3 Maja

W dniu 3 maja   przedstawiciele władz samorządowych Gminy  Sępólno Krajeńskie i Powiatu Sępoleńskiego złożyli wiązanki kwiatów pod pomnikiem Wdzięczności ku czci Chrystusa Króla  z okazji 230 rocznicy uchwalenia Konstytucji – 3 Maja.

W Kościele Parafialnym  pw. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim odprawiona została msza św. w intencji Ojczyzny.

 

  Kliknij aby odsłuchać W dniu 3 maja   przedstawiciele władz samorządowych Gminy  Sępólno Krajeńskie i Powiatu Sępoleńskiego złożyli wiązanki kwiatów pod pomnikiem Wdzięczności ku czci Chrystusa Króla  z okazji 230 rocznicy uchwalenia Konstytucji – 3 Maja. W Kościele Parafialnym  pw. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim odprawiona została msza św. w intencji Ojczyzny.   Powered By GSpeech

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech