Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Dzień Matki - Mamy darmowe badanie dla Mamy

Z okazji zbliżającego się „Dnia Matki” Burmistrz Sępólna Krajeńskiego1

zaprasza

pod hasłem "Mamy darmowe badanie dla Mamy"

Panie zamieszkałe na terenie Gminy Sępólno Krajeńskie w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone, nie były leczone z powodu raka piersi a także:

  • nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy
  • lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy

na bezpłatne badanie mammograficzne, które zostaną przeprowadzone z tyłu budynku Urzędu Miejskiego w Sępólnie Krajeńskim  w dniach:

  • 13.05.2021 r. LUX MED Diagnostyka

Rejestracja 58 666 24 44

  • 26.05.2021 r. GENEVA TRUST POLSKA Sp. z o.o.

Rejestracja 58 767 34 44

 

Burmistrz
Sępólna Krajeńskiego
Waldemar Stupałkowski

  Kliknij aby odsłuchać Z okazji zbliżającego się „Dnia Matki” Burmistrz Sępólna Krajeńskiego zaprasza pod hasłem Mamy darmowe badanie dla Mamy Panie zamieszkałe na terenie Gminy Sępólno Krajeńskie w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone, nie były leczone z powodu raka piersi a także: nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy na bezpłatne badanie mammograficzne, które zostaną przeprowadzone z tyłu budynku Urzędu Miejskiego w Sępólnie Krajeńskim  w dniach: 13.05.2021 r. LUX MED Diagnostyka Rejestracja 58 666 24 44 26.05.2021 r. GENEVA TRUST POLSKA Sp. z o.o. Rejestracja 58 767 34 44   BurmistrzSępólna KrajeńskiegoWaldemar Stupałkowski Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech