Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z art. 130 § 2 Kodeksu pracy, dzień 07 maja 2021 roku (piątek) będzie dniem wolnym od pracy dla pracowników Urzędu Miejskiego, Starostwa Powiatowego, Powiatowego Urzędu Pracy oraz Ośrodka Pomocy Społecznej w Sępólnie Krajeńskim.

W związku z powyższym ww. jednostki w tym dniu będą nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy

Burmistrz Sępólna Krajeńskiego - Waldemar Stupałkowski
Starosta Sępoleński - Jarosław Tadych
Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy - Artur Żychski

  Kliknij aby odsłuchać Uprzejmie informujemy, że zgodnie z art. 130 § 2 Kodeksu pracy, dzień 07 maja 2021 roku (piątek) będzie dniem wolnym od pracy dla pracowników Urzędu Miejskiego, Starostwa Powiatowego, Powiatowego Urzędu Pracy oraz Ośrodka Pomocy Społecznej w Sępólnie Krajeńskim. W związku z powyższym ww. jednostki w tym dniu będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy Burmistrz Sępólna Krajeńskiego - Waldemar StupałkowskiStarosta Sępoleński - Jarosław TadychDyrektor Powiatowego Urzędu Pracy - Artur Żychski Powered By GSpeech

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech