Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Skarpa - symbole narodowe

Maj jest miesiącem szczególnym dla naszej Ojczyzny.

W tych pierwszych trzech dniach maja obchodzone są bowiem w Polsce święta upamiętniające najważniejsze wydarzenia i symbole, które zapisane zostały w historii polskiej państwowości. Mieszkańcy Naszej wsi również nie zapomnieli o symbolach narodowych, w postaci zdjęć i prac plastycznych pokazali swój stosunek do Ojczyzny i do patriotyzmu.

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Maj jest miesiącem szczególnym dla naszej Ojczyzny. W tych pierwszych trzech dniach maja obchodzone są bowiem w Polsce święta upamiętniające najważniejsze wydarzenia i symbole, które zapisane zostały w historii polskiej państwowości. Mieszkańcy Naszej wsi również nie zapomnieli o symbolach narodowych, w postaci zdjęć i prac plastycznych pokazali swój stosunek do Ojczyzny i do patriotyzmu. Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim     Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech