Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

40 lat kultowego „Misia”

4 maja mija właśnie 40 lat od premiery kultowego filmu „Miś” Stanisława Barei, opowiadającego historię pełną paradoksów i komizmu prezesa klubu sportowego „Tęcza” Ryszarda Ochódzkiego w czasach PRL-u. Powyżej przedstawiamy kilka słynnych cytatów z „Misia”.

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

Tekst: Patrycja Młodzik

 

 

  Kliknij aby odsłuchać 4 maja mija właśnie 40 lat od premiery kultowego filmu „Miś” Stanisława Barei, opowiadającego historię pełną paradoksów i komizmu prezesa klubu sportowego „Tęcza” Ryszarda Ochódzkiego w czasach PRL-u. Powyżej przedstawiamy kilka słynnych cytatów z „Misia”. Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim Tekst: Patrycja Młodzik     Powered By GSpeech

 

 

 

mis plakat big

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech