Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Cut Lanca dla OSP Sępólno Krajeńskie

Cel ambitny dlatego prosimy o wasze wsparcie, tak jak i na nas zawsze można liczyć. Każda złotówka się liczy, która przybliży nas do realizacji zamierzenia.

https://zrzutka.pl/646w3e
Wpłaty można też dokonać na nr konta:
92 8162 0003 0000 3519 2000 0010

 

Opis zrzutki

Jako strażakom rzadko zdarza nam się prosić o cokolwiek. Jesteśmy ludźmi od niesienia pomocy i dokonywania wręcz niemożliwych rzeczy w obliczu zagrożenia. Zawsze gotowi ofiarnie i z poświęceniem stanąć tam, gdzie jest taka potrzeba. Wychodząc naprzeciw stale zmieniającym się zagrożeniom wynikających z rozwoju nowoczesnych technologii i rozwoju cywilizacyjnego otaczającego nas świata staramy się pozyskać urządzenie gaśniczo-tnące ,,CUT LANCA”. Cały czas intensywnie pracujemy nad pozyskaniem niezbędnych środków. Za nami dziesiątki spotkań, rozmów telefonicznych, pism i projektów. Jednak bez państwa pomocy i tak może nam się nie udać zgromadzić niezbędnych środków. Do tej pory pozyskaliśmy, ze środków własnych i od naszych lokalnych partnerów, kwotę kilkunastu tysięcy złotych. Pozwoli nam to na pokrycie kosztów dostosowania samochodu przez producenta zabudowy i montażu tego urządzenia już na etapie budowy oraz dopasować go do naszych indywidualnych potrzeb. Kwota jaką mamy do uzbierania to około 60 tysięcy złotych.

Liczymy na pomoc ze strony mieszkańców naszego regionu i nie tylko, tak jak i na naszą pomoc zawsze można liczyć. Każda, nawet najdrobniejsza kwota, przyczyni się do realizacji naszego celu. Dzięki temu będziemy w stanie jeszcze lepiej zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom i ich mieniu.

O walorach tego urządzenia nie sposób nie wspomnieć. Daje nam ono szerokie spektrum działania nie tylko podczas gaszenia konwencjonalnych pożarów, ale przede wszystkim podczas pożarów w obrębie urządzeń pod napięciem m.in. fotowoltaiki, czy coraz bardziej popularnych samochodów elektrycznych i hybrydowych. W dobie panującej pandemii SARS-CoV-2 daje nam ono również możliwości przeprowadzania dezynfekcji  pomieszczeń wielkopowierzchniowych i infrastruktury zewnętrznej.

Jak podaje producent:

To wszechstronne i uniwersalne Urządzenie Gaśniczo-Tnące dedykowane do gaszenia pożarów w ekstremalnie trudnej sytuacji, pozwala gasić pożar przez ścianę, przez zamknięte drzwi (nie wchodząc do środka) oraz przez każdą konstrukcję z dala od czynników rakotwórczych i wysokiej temperatury. Urządzenie wyposażono w specjalnie opatentowaną dyszę (o możliwości wyrzucania mgły na odległość około 30 metrów o średnicy pojedynczej kropelki do 20 mikronów), co zapewnia bezpieczną dezynfekcje (w obecności ludzi) przestrzeni publicznych, hal wielkokubaturowych i wielkopowierzchniowych za pomocą ekologicznego preparatu biobójczego na bazie srebra Q-Live Rescue (z potwierdzonym działaniem na koronawirusy). Zastosowana technologia pozwala na gaszenie pożaru, bezpośrednio po wykonaniu dezynfekcji (bez konieczności przepłukiwania), co gwarantuje stałą gotowość bojową. Dzięki funkcji przebijania się przez wszelkie konstrukcje, urządzenie umożliwia wykonywanie zadań pozostając na zewnątrz pomieszczeń skażonych i niebezpiecznych. Funkcja beziskrowego cięcia wodą umożliwia wykonywanie ratownictwa także w przestrzeniach zagrożenia wybuchem. Cut Lanca posiada certyfikat Instytutu Energetyki (Zakładu Wysokich Napięć) dzięki czemu umożliwia gaszenie urządzeń i obiektów pod napięciem, także instalacji fotowoltaicznych. Cut Lanca umożliwia również bezpieczne i skuteczne gaszenie pojazdów hybrydowych i elektrycznych także kolejowych a dzięki połączeniu unikalnych funkcji zapewnia całkowitą dezaktywację akumulatorów także litowo-jonowych, które standardowymi metodami są często nie do zgaszenia lub wymagają zużycia wielu ton wody i wielu godzin akcji.

 

  Kliknij aby odsłuchać Cel ambitny dlatego prosimy o wasze wsparcie, tak jak i na nas zawsze można liczyć. Każda złotówka się liczy, która przybliży nas do realizacji zamierzenia. https://zrzutka.pl/646w3eWpłaty można też dokonać na nr konta:92 8162 0003 0000 3519 2000 0010   Opis zrzutki Jako strażakom rzadko zdarza nam się prosić o cokolwiek. Jesteśmy ludźmi od niesienia pomocy i dokonywania wręcz niemożliwych rzeczy w obliczu zagrożenia. Zawsze gotowi ofiarnie i z poświęceniem stanąć tam, gdzie jest taka potrzeba. Wychodząc naprzeciw stale zmieniającym się zagrożeniom wynikających z rozwoju nowoczesnych technologii i rozwoju cywilizacyjnego otaczającego nas świata staramy się pozyskać urządzenie gaśniczo-tnące ,,CUT LANCA”. Cały czas intensywnie pracujemy nad pozyskaniem niezbędnych środków. Za nami dziesiątki spotkań, rozmów telefonicznych, pism i projektów. Jednak bez państwa pomocy i tak może nam się nie udać zgromadzić niezbędnych środków. Do tej pory pozyskaliśmy, ze środków własnych i od naszych lokalnych partnerów, kwotę kilkunastu tysięcy złotych. Pozwoli nam to na pokrycie kosztów dostosowania samochodu przez producenta zabudowy i montażu tego urządzenia już na etapie budowy oraz dopasować go do naszych indywidualnych potrzeb. Kwota jaką mamy do uzbierania to około 60 tysięcy złotych. Liczymy na pomoc ze strony mieszkańców naszego regionu i nie tylko, tak jak i na naszą pomoc zawsze można liczyć. Każda, nawet najdrobniejsza kwota, przyczyni się do realizacji naszego celu. Dzięki temu będziemy w stanie jeszcze lepiej zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom i ich mieniu. O walorach tego urządzenia nie sposób nie wspomnieć. Daje nam ono szerokie spektrum działania nie tylko podczas gaszenia konwencjonalnych pożarów, ale przede wszystkim podczas pożarów w obrębie urządzeń pod napięciem m.in. fotowoltaiki, czy coraz bardziej popularnych samochodów elektrycznych i hybrydowych. W dobie panującej pandemii SARS-CoV-2 daje nam ono również możliwości przeprowadzania dezynfekcji  pomieszczeń wielkopowierzchniowych i infrastruktury zewnętrznej. Jak podaje producent: To wszechstronne i uniwersalne Urządzenie Gaśniczo-Tnące dedykowane do gaszenia pożarów w ekstremalnie trudnej sytuacji, pozwala gasić pożar przez ścianę, przez zamknięte drzwi (nie wchodząc do środka) oraz przez każdą konstrukcję z dala od czynników rakotwórczych i wysokiej temperatury. Urządzenie wyposażono w specjalnie opatentowaną dyszę (o możliwości wyrzucania mgły na odległość około 30 metrów o średnicy pojedynczej kropelki do 20 mikronów), co zapewnia bezpieczną dezynfekcje (w obecności ludzi) przestrzeni publicznych, hal wielkokubaturowych i wielkopowierzchniowych za pomocą ekologicznego preparatu biobójczego na bazie srebra Q-Live Rescue (z potwierdzonym działaniem na koronawirusy). Zastosowana technologia pozwala na gaszenie pożaru, bezpośrednio po wykonaniu dezynfekcji (bez konieczności przepłukiwania), co gwarantuje stałą gotowość bojową. Dzięki funkcji przebijania się przez wszelkie konstrukcje, urządzenie umożliwia wykonywanie zadań pozostając na zewnątrz pomieszczeń skażonych i niebezpiecznych. Funkcja beziskrowego cięcia wodą umożliwia wykonywanie ratownictwa także w przestrzeniach zagrożenia wybuchem. Cut Lanca posiada certyfikat Instytutu Energetyki (Zakładu Wysokich Napięć) dzięki czemu umożliwia gaszenie urządzeń i obiektów pod napięciem, także instalacji fotowoltaicznych. Cut Lanca umożliwia również bezpieczne i skuteczne gaszenie pojazdów hybrydowych i elektrycznych także kolejowych a dzięki połączeniu unikalnych funkcji zapewnia całkowitą dezaktywację akumulatorów także litowo-jonowych, które standardowymi metodami są często nie do zgaszenia lub wymagają zużycia wielu ton wody i wielu godzin akcji.   Powered By GSpeech

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech