Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Ministerstwo Zdrowia i NIZP-PZH zaprasza do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie

Ministerstwo Zdrowia i NIZP-PZH zaprasza do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie dotyczącej Państwa potrzeb informacyjnych, opinii na temat systemu ProfiBaza oraz ogólnych kompetencji cyfrowych.

Udzielone przez Państwa odpowiedzi pomogą nam wprowadzić niezbędne usprawnienia w tworzonym systemie.
Poniżej umieszczony jest link do ankiety:

https://4p.info.pl/c165781255d0b85e69bd95a3cb8a2cb4.pg?questionaire_language=pl_PL

  Kliknij aby odsłuchać Ministerstwo Zdrowia i NIZP-PZH zaprasza do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie dotyczącej Państwa potrzeb informacyjnych, opinii na temat systemu ProfiBaza oraz ogólnych kompetencji cyfrowych. Udzielone przez Państwa odpowiedzi pomogą nam wprowadzić niezbędne usprawnienia w tworzonym systemie.Poniżej umieszczony jest link do ankiety:https://4p.info.pl/c165781255d0b85e69bd95a3cb8a2cb4.pg?questionaire_language=pl_PL Powered By GSpeech

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech