Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Szczepienia osób z niepełnosprawnościami

Ministerstwo Zdrowia informuje, że od 10 majaosoby z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności oraz ich opiekunowie (do 3 opiekunów na osobę niepełnosprawną) będą mieli możliwość zaszczepienia się w punktach szczepień powszechnych (PSP) bez konieczności wcześniejszego umówienia się na termin szczepienia. Zatem osoba z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności będzie mogła przyjechać do punktu szczepień powszechnych i od razu (bez kolejki) przyjąć szczepienie.

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Ministerstwo Zdrowia informuje, że od 10 majaosoby z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności oraz ich opiekunowie (do 3 opiekunów na osobę niepełnosprawną) będą mieli możliwość zaszczepienia się w punktach szczepień powszechnych (PSP) bez konieczności wcześniejszego umówienia się na termin szczepienia. Zatem osoba z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności będzie mogła przyjechać do punktu szczepień powszechnych i od razu (bez kolejki) przyjąć szczepienie.     Powered By GSpeech

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech