Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

ZAPRASZAMY NA PROGRAM W BORACH I NA KRAJNIE

Zapraszamy na program W Borach i Na krajnie dziś 11.05 o 19:45 powtórka programu 14.05. o godz. 7:45, oraz 15.05.21r o godz. 10:15. Szczegóły na bydgoszcz.tvp.pl

A dziś powiemy o wyjątkowych 60 urodzinach Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim ......

 

..... Z kamerą odwiedzimy też korty tenisowe w Komierowie gdzie niedawno znani aktorzy i kabareciarze zorganizowali turniej charytatywny dla Błażeja Lewandowskiego z tego sołectwa

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Zapraszamy na program W Borach i Na krajnie dziś 11.05 o 19:45 powtórka programu 14.05. o godz. 7:45, oraz 15.05.21r o godz. 10:15. Szczegóły na bydgoszcz.tvp.pl A dziś powiemy o wyjątkowych 60 urodzinach Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim ......   ..... Z kamerą odwiedzimy też korty tenisowe w Komierowie gdzie niedawno znani aktorzy i kabareciarze zorganizowali turniej charytatywny dla Błażeja Lewandowskiego z tego sołectwa     Powered By GSpeech

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech