Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Profibaza - ankieta

Szanowni Państwo,

Ministerstwo Zdrowia i NIZP-PZH zaprasza do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie dotyczącej Państwa potrzeb informacyjnych, opinii na temat systemu ProfiBaza oraz ogólnych kompetencji cyfrowych. Udzielone przez Państwa odpowiedzi pomogą nam wprowadzić niezbędne usprawnienia w tworzonym systemie.

Poniżej umieszczony jest link do ankiety:

 

 https://4p.info.pl/c165781255d0b85e69bd95a3cb8a2cb4.pg?questionaire_language=pl_PL

 

Bardzo dziękujemy za współpracę.

 

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Szanowni Państwo, Ministerstwo Zdrowia i NIZP-PZH zaprasza do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie dotyczącej Państwa potrzeb informacyjnych, opinii na temat systemu ProfiBaza oraz ogólnych kompetencji cyfrowych. Udzielone przez Państwa odpowiedzi pomogą nam wprowadzić niezbędne usprawnienia w tworzonym systemie. Poniżej umieszczony jest link do ankiety:    https://4p.info.pl/c165781255d0b85e69bd95a3cb8a2cb4.pg?questionaire_language=pl_PL   Bardzo dziękujemy za współpracę.       Powered By GSpeech

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech