Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

SERWIS INFORMACYJNY GMINY SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE MAJ 2021

Koniec sierpnia wbrew pozorom jest już bardzo blisko, dlatego prace budowlane trwają obecnie na wszystkich frontach.

Od tematu rewitalizacji, i od miejsc parkingowych po zakończeniu prac rozpoczynamy podsumowanie najważniejszych informacji maja w gminie Sępólno. Oprócz tego pokażemy jak zakończyło się głosowanie nad votum zaufania dla burmistrza, powiemy także o przystąpieniu gminy Sępólno do Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej. W programie pokażemy także uroczystość powołania do życia rady rodziny, a na koniec zapraszamy na rozmowę z dyrektorem sępoleńskiej oświaty Markiem Tymeckim o powrocie uczniów do szkół.

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Koniec sierpnia wbrew pozorom jest już bardzo blisko, dlatego prace budowlane trwają obecnie na wszystkich frontach. Od tematu rewitalizacji, i od miejsc parkingowych po zakończeniu prac rozpoczynamy podsumowanie najważniejszych informacji maja w gminie Sępólno. Oprócz tego pokażemy jak zakończyło się głosowanie nad votum zaufania dla burmistrza, powiemy także o przystąpieniu gminy Sępólno do Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej. W programie pokażemy także uroczystość powołania do życia rady rodziny, a na koniec zapraszamy na rozmowę z dyrektorem sępoleńskiej oświaty Markiem Tymeckim o powrocie uczniów do szkół.     Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech