Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Szkolenie online - Obszary wsparcia unijnego w perspektywie finansowej 2021-2027.

Źródła finansowania rozwoju firmy

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy przedsiębiorców z terenu Gminy Sępólno Krajeńskie na szkolenie online pn.: Obszary wsparcia unijnego w perspektywie finansowej 2021-2027. Źródła finansowania rozwoju firmy. Szkolenie odbędzie się 11 czerwca 2021 r. w godzinach 9:30-12:45, za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams. Więcej informacji znajdą państwo w załączonym pliku.

Zachęcam również do zapoznania się z projektem REGIOGMINA (http://regiogmina.kujawsko-pomorskie.pl/), w ramach którego niniejsze szkolenie zostanie zorganizowane.

Bardzo serdecznie zapraszam Państwa do udziału w szkoleniu.

Link do formularza rejestracyjnego za pomocą przedsiębiorcy mogą rejestrować się na spotkanie

 

Załącznik:

 

  Kliknij aby odsłuchać Źródła finansowania rozwoju firmy Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy przedsiębiorców z terenu Gminy Sępólno Krajeńskie na szkolenie online pn.: Obszary wsparcia unijnego w perspektywie finansowej 2021-2027. Źródła finansowania rozwoju firmy. Szkolenie odbędzie się 11 czerwca 2021 r. w godzinach 9:30-12:45, za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams. Więcej informacji znajdą państwo w załączonym pliku. Zachęcam również do zapoznania się z projektem REGIOGMINA (http://regiogmina.kujawsko-pomorskie.pl/), w ramach którego niniejsze szkolenie zostanie zorganizowane. Bardzo serdecznie zapraszam Państwa do udziału w szkoleniu. Link do formularza rejestracyjnego za pomocą przedsiębiorcy mogą rejestrować się na spotkanie http://ekip.kujawsko-pomorskie.pl/index.php/szkolenia   Załącznik: Program szkolenia   Powered By GSpeech

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech