Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Kino plenerowe w Sępólnie Krajeńskim

Już 25 czerwca o godzinie 22.00 zapraszamy Państwa na kino plenerowe w Sępólnie Krajeńskim.

Chcąc jak najbardziej trafić w gust filmowy mieszkańców postanowiliśmy zorganizować głosowanie na profilu facebookowym Centrum Kultury i Sztuki w ramach którego zostanie wybrany film, który wyświetlimy podczas letniego plenerowego kina na sępoleńskim molo.

Zasady głosowania:

Wystarczy wejść na profil facebookowy Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim i polubić jeden z 3 plakatów filmowych: "(nie)znajomi", "Palm Springs", "Juliusz". Wygrywa film z największą liczbą polubień. Głosowanie trwa do 18 czerwca.

Zapraszamy do udziału!

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Już 25 czerwca o godzinie 22.00 zapraszamy Państwa na kino plenerowe w Sępólnie Krajeńskim. Chcąc jak najbardziej trafić w gust filmowy mieszkańców postanowiliśmy zorganizować głosowanie na profilu facebookowym Centrum Kultury i Sztuki w ramach którego zostanie wybrany film, który wyświetlimy podczas letniego plenerowego kina na sępoleńskim molo. Zasady głosowania: Wystarczy wejść na profil facebookowy Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim i polubić jeden z 3 plakatów filmowych: (nie)znajomi, Palm Springs, Juliusz. Wygrywa film z największą liczbą polubień. Głosowanie trwa do 18 czerwca. Zapraszamy do udziału! Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim     Powered By GSpeech

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech