Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych w ramach Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej ,,Centra opiekuńczo - mieszkalne”

Burmistrz Sępólna Krajeńskiego ogłasza konsultacje społeczne dotyczące utworzenia na terenie Gminy Sępólno Krajeńskie w 2021 roku Centrum opiekuńczo – mieszkalnego w ramach Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej ,,Centra opiekuńczo - mieszkalne”.

Konsultacje mają na celu poznanie opinii i rozeznanie potrzeb mieszkańców w zakresie utworzenia Centrum opiekuńczo – mieszkalnego.

Konsultacje społeczne obejmą obszar całej Gminy Sępólno Krajeńskie. Udział w konsultacjach społecznych mogą wziąć wszyscy mieszkańcy Gminy Sępólno Krajeńskie.

Konsultacje przeprowadzane będą w okresie od 10 do 22 czerwca 2021 roku. Formularze zgłaszania uwag oraz ankieta będą dostępne:

- na stronie internetowej Gminy Sępólno Krajeńskie, www.gmina-sepolno.pl

- na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Sępólno Krajeńskie, www.bip.gmina-sepolno.pl

- na stronie internetowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Sępólnie Krajeńskim www.ops-sepolno.pl

Przyjętymi formami konsultacji społecznych będzie zbieranie opinii i uwag w następujący sposób:
- w formie elektronicznej (za pomocą edytowalnego formularza lub ankiety) za pośrednictwem poczty e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (tytuł e-mail OPS - konsultacje),

- w formie pisemnej poczta tradycyjną na adres: Ośrodek Pomocy Społecznej w Sępólnie Krajeńskim, ul. Szkolna 8, 89-400 Sępólno Krajeńskie, o zachowaniu terminu zgłoszenia opinii i uwag decyduje data wpływu dokumentu do Ośrodka Pomocy Społecznej.

Wyniki konsultacji zostaną udostępnione na stronie Gminy Sępólno Krajeńskie i w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Sępólno Krajeńskie, stronie internetowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Sępólnie Krajeńskim.

  1. docxAnkieta
  2. docxFormularz zgłoszenia uwag

  Kliknij aby odsłuchać Burmistrz Sępólna Krajeńskiego ogłasza konsultacje społeczne dotyczące utworzenia na terenie Gminy Sępólno Krajeńskie w 2021 roku Centrum opiekuńczo – mieszkalnego w ramach Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej ,,Centra opiekuńczo - mieszkalne”. Konsultacje mają na celu poznanie opinii i rozeznanie potrzeb mieszkańców w zakresie utworzenia Centrum opiekuńczo – mieszkalnego. Konsultacje społeczne obejmą obszar całej Gminy Sępólno Krajeńskie. Udział w konsultacjach społecznych mogą wziąć wszyscy mieszkańcy Gminy Sępólno Krajeńskie. Konsultacje przeprowadzane będą w okresie od 10 do 22 czerwca 2021 roku. Formularze zgłaszania uwag oraz ankieta będą dostępne: - na stronie internetowej Gminy Sępólno Krajeńskie, www.gmina-sepolno.pl - na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Sępólno Krajeńskie, www.bip.gmina-sepolno.pl - na stronie internetowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Sępólnie Krajeńskim www.ops-sepolno.pl Przyjętymi formami konsultacji społecznych będzie zbieranie opinii i uwag w następujący sposób: - w formie elektronicznej (za pomocą edytowalnego formularza lub ankiety) za pośrednictwem poczty e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. document.getElementById(cloak7c1e5c5fd826e93f2f6698645f577c81).innerHTML = ; var prefix = ma + il + to; var path = hr + ef + =; var addy7c1e5c5fd826e93f2f6698645f577c81 = ops + @; addy7c1e5c5fd826e93f2f6698645f577c81 = addy7c1e5c5fd826e93f2f6698645f577c81 + ops-sepolno + . + pl; var addy_text7c1e5c5fd826e93f2f6698645f577c81 = ops + @ + ops-sepolno + . + pl;document.getElementById(cloak7c1e5c5fd826e93f2f6698645f577c81).innerHTML += +addy_text7c1e5c5fd826e93f2f6698645f577c81+; (tytuł e-mail OPS - konsultacje), - w formie pisemnej poczta tradycyjną na adres: Ośrodek Pomocy Społecznej w Sępólnie Krajeńskim, ul. Szkolna 8, 89-400 Sępólno Krajeńskie, o zachowaniu terminu zgłoszenia opinii i uwag decyduje data wpływu dokumentu do Ośrodka Pomocy Społecznej. Wyniki konsultacji zostaną udostępnione na stronie Gminy Sępólno Krajeńskie i w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Sępólno Krajeńskie, stronie internetowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Sępólnie Krajeńskim. Ankieta Formularz zgłoszenia uwag Powered By GSpeech

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech