Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Krajna i jej miejsca niezwykłe – konkurs fotograficzny

Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce” serdecznie zaprasza dzieci i młodzież w wieku 12–17 lat z Gminy Sępólno Krajeńskie do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Krajna i jej miejsca niezwykłe”. Jego celem jest promowanie walorów przyrodniczych i turystycznych Krajny w Gminie Sępólno Krajeńskie.

Zadaniem uczestników jest wykonanie dwóch zdjęć ukazujących obraz Krajny zatrzymany w kadrze. Fotografie dostarczyć należy w wersji elektronicznej ( zapisane w formie JPG) e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w sępoleńskiej bibliotece. Do prac należy dołączyć informacje zawierające tytuły zdjęć lub informację dotyczącą przedstawionego obiektu lub miejsca, imię, nazwisko i wiek autora, telefon kontaktowy. Jury powołane przez organizatora nagrodzi trzy pierwsze miejsca oraz wyłoni 30 najciekawszych prac, które zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej.

Prace należy składać do dnia 30 lipca 2021 r. w oddziale dla dzieci Biblioteki Publicznej im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, ul. Wojska Polskiego 22.

Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody. Konkurs zorganizowano w ramach projektu „W krajeńskich barwach”. Projekt finansowany jest ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie, a realizowany przez Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce”.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie www.biblioteka-sepolno.pl

 

  Kliknij aby odsłuchać Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce” serdecznie zaprasza dzieci i młodzież w wieku 12–17 lat z Gminy Sępólno Krajeńskie do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Krajna i jej miejsca niezwykłe”. Jego celem jest promowanie walorów przyrodniczych i turystycznych Krajny w Gminie Sępólno Krajeńskie. Zadaniem uczestników jest wykonanie dwóch zdjęć ukazujących obraz Krajny zatrzymany w kadrze. Fotografie dostarczyć należy w wersji elektronicznej ( zapisane w formie JPG) e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. document.getElementById(cloakd81e8399c7c65f85ea3d519b40b4f7bd).innerHTML = ; var prefix = ma + il + to; var path = hr + ef + =; var addyd81e8399c7c65f85ea3d519b40b4f7bd = kontakt + @; addyd81e8399c7c65f85ea3d519b40b4f7bd = addyd81e8399c7c65f85ea3d519b40b4f7bd + biblioteka-sepolno + . + pl; var addy_textd81e8399c7c65f85ea3d519b40b4f7bd = kontakt + @ + biblioteka-sepolno + . + pl;document.getElementById(cloakd81e8399c7c65f85ea3d519b40b4f7bd).innerHTML += +addy_textd81e8399c7c65f85ea3d519b40b4f7bd+; lub osobiście w sępoleńskiej bibliotece. Do prac należy dołączyć informacje zawierające tytuły zdjęć lub informację dotyczącą przedstawionego obiektu lub miejsca, imię, nazwisko i wiek autora, telefon kontaktowy. Jury powołane przez organizatora nagrodzi trzy pierwsze miejsca oraz wyłoni 30 najciekawszych prac, które zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej. Prace należy składać do dnia 30 lipca 2021 r. w oddziale dla dzieci Biblioteki Publicznej im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, ul. Wojska Polskiego 22. Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody. Konkurs zorganizowano w ramach projektu „W krajeńskich barwach”. Projekt finansowany jest ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie, a realizowany przez Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce”. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie www.biblioteka-sepolno.pl   Powered By GSpeech

 

 

5

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech