Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU OFERT

BURMISTRZ SĘPÓLNA KRAJEŃSKIEGO rozstrzyga otwarty konkurs ofert na powierzenie lub wsparcie zadania publicznego w 2021 roku w zakresie pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób.

Załączniki:

 

 

  Kliknij aby odsłuchać BURMISTRZ SĘPÓLNA KRAJEŃSKIEGO rozstrzyga otwarty konkurs ofert na powierzenie lub wsparcie zadania publicznego w 2021 roku w zakresie pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób. Załączniki: ZARZĄDZENIE Druk oświadczenia o wykonaniu pracy społecznej Druk porozumienia wolontariackiego     Powered By GSpeech

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech