Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Szkolenie - Wsparcie na Rozwój Przedsiębiorstw

Szkolenie - Wsparcie na Rozwój Przedsiębiorstw - zwolnienie z podatku dochodowego CIT/PIT na nowe inwestycje, Oferty inwestycyjne dla MŚP

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam na kolejne ze spotkań/szkoleń dla przedsiębiorców w ramach Projektu "Usytuowanie na poziomie samorządów lokalnych instrumentów wsparcia dla MŚP, działających w oparciu o model wielopoziomowego zarządzania regionem" finansowany z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Strategicznego Gospostrateg.

Podczas spotkania zostaną omówione takie tematy jak:

  1. Możliwości uzyskania pomocy publicznej w formie zwolnienia z podatku dochodowego na nowe inwestycje w ramach programu „Cała Polska Strefą”
  2. Procedura uzyskania decyzji o wsparciu i zasady weryfikacji kryteriów jakościowych podczas realizacji inwestycji.
  3. Relacje przedsiębiorca – JST w procesie inwestycyjnym
  4. Oferty inwestycyjne dla MŚP w Województwie Kujawsko – Pomorskim

Na koniec zostaną przedstawione założenia i planowane rezultaty Projektu Regiogmina.

Szkolenie poprowadzą:

Pani Joanna Gasek - Zastępca Dyrektora Działu Inwestycji Strefowych, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna

Pan Tomasz Telesiński - Dyrektor Centrum Obsługi Inwestora w Poznaniu, Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski


Obowiązkowa rejestracja
: https://forms.gle/objbxoDTuT6YibSS8

 

Zarejestrowane osoby otrzymają link do spotkania

 

Załącznik:

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Szkolenie - Wsparcie na Rozwój Przedsiębiorstw - zwolnienie z podatku dochodowego CIT/PIT na nowe inwestycje, Oferty inwestycyjne dla MŚP Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszam na kolejne ze spotkań/szkoleń dla przedsiębiorców w ramach Projektu Usytuowanie na poziomie samorządów lokalnych instrumentów wsparcia dla MŚP, działających w oparciu o model wielopoziomowego zarządzania regionem finansowany z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Strategicznego Gospostrateg. Podczas spotkania zostaną omówione takie tematy jak: Możliwości uzyskania pomocy publicznej w formie zwolnienia z podatku dochodowego na nowe inwestycje w ramach programu „Cała Polska Strefą” Procedura uzyskania decyzji o wsparciu i zasady weryfikacji kryteriów jakościowych podczas realizacji inwestycji. Relacje przedsiębiorca – JST w procesie inwestycyjnym Oferty inwestycyjne dla MŚP w Województwie Kujawsko – Pomorskim Na koniec zostaną przedstawione założenia i planowane rezultaty Projektu Regiogmina. Szkolenie poprowadzą: Pani Joanna Gasek - Zastępca Dyrektora Działu Inwestycji Strefowych, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Pan Tomasz Telesiński - Dyrektor Centrum Obsługi Inwestora w Poznaniu, Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski Obowiązkowa rejestracja: https://forms.gle/objbxoDTuT6YibSS8   Zarejestrowane osoby otrzymają link do spotkania   Załącznik: Program szkolenia     Powered By GSpeech

 

 

 

Webinar 2021 04 14

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech