UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU przy Stowarzyszeniu „Duże Różowe Słońce”

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU
przy Stowarzyszeniu „Duże Różowe Słońce”
HARMONOGRAM ZAJĘĆ DLA STUDENTÓW UTW:

 

  • PONIEDZIAŁEK  - 09.października; godz. 13:45  wyjazd na basen do Człuchowa, w ramach realizacji projektu „Dodaj życia do lat – ćwiczenia dla seniorów”,  współfinansowanego przez Gminę Sępólno Krajeńskie. Zapisy pod nr tel. 514066891 lub na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Koszt wyjazdu wynosi 10,50 zł / osobę.
  • WTOREK – 10 października; godz. 15:15  WARSZTATY WOKALNE w ramach realizacji projektu pn. „Seniorzy na szóstkę!”, finansowanego przez Gminę Sępólno Krajeńskie,  Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6
  • ŚRODA – 11 października; godz. 18:15 WARSZTATY MALARSKIE w  ramach realizacji projektu pn. „Seniorzy na szóstkę!”, finansowanego przez Gminę Sępólno Krajeńskie,  Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6


Punkt informacyjny czynny w każdą pierwszą  środę miesiąca w godz. 10.00 – 13.00 w Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6 w Sępólnie Krajeńskim. Kontakt telefoniczny: 514066891 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.