Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

OD 1 LIPCA MAMY OBOWIĄZEK ŻŁOŻENIA DEKLARACJI O POSIADANYM ŹRÓDLE CIEPŁA

Zgodnie z wcześniejszą informacją udostępniamy Państwu wzory DEKLARACJI dla budynków i lokali mieszkalnych oraz niemieszkalnych, które należy wypełnić – zgodnie z obowiązkiem wchodzącym w życie od 1 lipca 2021 roku - i dostarczyć do Urzędu Miejskiego w Sępólnie Kraj.

Na złożenie deklaracji mamy 12 miesięcy dla budynków istniejących i 14 dni dla budynków powstałych po 1 lipca 2021r.  Deklarację o posiadanych źródłach ciepła można będzie również złożyć elektronicznie przy użyciu profilu zaufanego lub e-dowodu. Deklaracja dostępna będzie od 1 lipca br. na stronie www.zone.gunb.gov.pl

 

 

Załączniki:

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Zgodnie z wcześniejszą informacją udostępniamy Państwu wzory DEKLARACJI dla budynków i lokali mieszkalnych oraz niemieszkalnych, które należy wypełnić – zgodnie z obowiązkiem wchodzącym w życie od 1 lipca 2021 roku - i dostarczyć do Urzędu Miejskiego w Sępólnie Kraj. Na złożenie deklaracji mamy 12 miesięcy dla budynków istniejących i 14 dni dla budynków powstałych po 1 lipca 2021r.  Deklarację o posiadanych źródłach ciepła można będzie również złożyć elektronicznie przy użyciu profilu zaufanego lub e-dowodu. Deklaracja dostępna będzie od 1 lipca br. na stronie www.zone.gunb.gov.pl     Załączniki: deklaracja-A deklaracja-B     Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech