Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Prośba o dokonanie samospisu przez Internet - Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Gmina Sępólno Krajeńskie dąży do sprawnego wywiązania się z obowiązku spisowego nałożonego na mieszkańców w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.

Prosimy naszych mieszkańców o dokonanie samospisu przez Internet spis.gov.pl  lub telefonicznie: 22 279 99 99.    Infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -18:00.

Spis trwa średnio 15 minut. Proszę o dokonanie spisu w najbliższych dniach.

Waldemar Stupałkowski

Gminny Komisarz Spisowy

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Gmina Sępólno Krajeńskie dąży do sprawnego wywiązania się z obowiązku spisowego nałożonego na mieszkańców w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Prosimy naszych mieszkańców o dokonanie samospisu przez Internet spis.gov.pl  lub telefonicznie: 22 279 99 99.    Infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -18:00. Spis trwa średnio 15 minut. Proszę o dokonanie spisu w najbliższych dniach. Waldemar Stupałkowski Gminny Komisarz Spisowy     Powered By GSpeech

 

 

 

 

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech