Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Rozstrzygnięcie konkursu na nazwę terenu położonego w Sępólnie Krajeńskim przy ul. Osiedle Leśne

Informujemy, że konkurs na nazwę terenu położonego w Sępólnie Krajeńskim przy ul. Osiedle Leśne został rozstrzygnięty.

Do konkursu zgłoszonych zostało 20 propozycji.

Komisja konkursowa spośród nadesłanych pomysłów wybrała nazwę Krajna Park, która została wskazana przez dwie uczestniczki konkursu: Panią Sandrę Kucharczyk oraz Maję Staśkowiak.

Wszystkim, którzy zgłosili swoje propozycje, bardzo dziękujemy, a zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy.

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Informujemy, że konkurs na nazwę terenu położonego w Sępólnie Krajeńskim przy ul. Osiedle Leśne został rozstrzygnięty. Do konkursu zgłoszonych zostało 20 propozycji. Komisja konkursowa spośród nadesłanych pomysłów wybrała nazwę Krajna Park, która została wskazana przez dwie uczestniczki konkursu: Panią Sandrę Kucharczyk oraz Maję Staśkowiak. Wszystkim, którzy zgłosili swoje propozycje, bardzo dziękujemy, a zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy.     Powered By GSpeech

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech