Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

„W górach czy nad wodą, odpoczywam z głową”

9 lipca 2021 r. w Gminnym Centrum Informacji przy Stowarzyszeniu „Dorośli-Dzieciom” odbyły się zajęcia pn. „W górach czy nad wodą, odpoczywam z głową”.

logo gmina,gci,dorosli dzieciom

Piękna pogoda i wakacyjny czas wolny zachęcają do różnych aktywności. Jak wypoczywać z głową? Nad tym wspólnie się zastanawialiśmy podczas ostatnich na zajęć. W trakcie omówiliśmy zasady bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku nad wodą, w górach oraz lesie. Jak zachować się w czasie burzy? Czym może grozić zbyt długie przebywanie na słońcu? Dlaczego nie wolno samemu wybierać się na dalekie wędrówki?

Oprócz tematów związanych z bezpieczeństwem i odpowiednim zachowaniem w różnych niebezpiecznych sytuacjach, porozmawialiśmy o tym, jak ważne jest szanowanie przyrody i dbanie o ekologię. Niestety po wakacjach w lesie, nad morzem, w górach, nad jeziorami pozostaje wiele śmieci, które zostały wyrzucone przez nieodpowiedzialnych turystów.  

A jak spędzić wakacyjny czas w Sępólnie? My wiemy 😊 Na koniec przedstawiliśmy najciekawsze atrakcje naszego miasta i rozdaliśmy pamiątkowe upominki.

wawrzyniec3Zadanie jest współfinansowane przez Gminę Sępólno Krajeńskie.

 

 

 

 

 

  Kliknij aby odsłuchać 9 lipca 2021 r. w Gminnym Centrum Informacji przy Stowarzyszeniu „Dorośli-Dzieciom” odbyły się zajęcia pn. „W górach czy nad wodą, odpoczywam z głową”. Piękna pogoda i wakacyjny czas wolny zachęcają do różnych aktywności. Jak wypoczywać z głową? Nad tym wspólnie się zastanawialiśmy podczas ostatnich na zajęć. W trakcie omówiliśmy zasady bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku nad wodą, w górach oraz lesie. Jak zachować się w czasie burzy? Czym może grozić zbyt długie przebywanie na słońcu? Dlaczego nie wolno samemu wybierać się na dalekie wędrówki? Oprócz tematów związanych z bezpieczeństwem i odpowiednim zachowaniem w różnych niebezpiecznych sytuacjach, porozmawialiśmy o tym, jak ważne jest szanowanie przyrody i dbanie o ekologię. Niestety po wakacjach w lesie, nad morzem, w górach, nad jeziorami pozostaje wiele śmieci, które zostały wyrzucone przez nieodpowiedzialnych turystów.   A jak spędzić wakacyjny czas w Sępólnie? My wiemy 😊 Na koniec przedstawiliśmy najciekawsze atrakcje naszego miasta i rozdaliśmy pamiątkowe upominki. Zadanie jest współfinansowane przez Gminę Sępólno Krajeńskie.           Powered By GSpeech

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech