Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Informacja dla rolników – susza

Burmistrz Sępólna Krajeńskiego informuje, iż teren gminy Sępólno Krajeńskie na podstawie danych z Instytutu Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach objęty został suszą na glebach kategorii I dla upraw: zboża jare i ozime, kukurydza na ziarno i kiszonkę, rzepak i rzepik, krzewy owocowe i rośliny strączkowe.

Wnioski składać można wyłącznie za pośrednictwem publicznej aplikacji w terminie do 15 października 2021 pod adresem:

https://aplikacje.gov.pl/app/susza/

W sprawie szczegółów związanych z obsługa aplikacji należy zwracać się do doradców

ODR Minikowo lub do Urzędu Miejskiego w Sępólnie Krajeńskim tel. 664 123 513 lub

52 389 42 11 (Jarosław Dera).

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Burmistrz Sępólna Krajeńskiego informuje, iż teren gminy Sępólno Krajeńskie na podstawie danych z Instytutu Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach objęty został suszą na glebach kategorii I dla upraw: zboża jare i ozime, kukurydza na ziarno i kiszonkę, rzepak i rzepik, krzewy owocowe i rośliny strączkowe. Wnioski składać można wyłącznie za pośrednictwem publicznej aplikacji w terminie do 15 października 2021 pod adresem: https://aplikacje.gov.pl/app/susza/ W sprawie szczegółów związanych z obsługa aplikacji należy zwracać się do doradców ODR Minikowo lub do Urzędu Miejskiego w Sępólnie Krajeńskim tel. 664 123 513 lub 52 389 42 11 (Jarosław Dera).     Powered By GSpeech

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech