Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Podstawy kodowania w HTML i CSS – nauka kodowania w GCI

6 sierpnia 2021 r. w Gminnym Centrum Informacji przy Stowarzyszeniu „Dorośli-Dzieciom” odbyły się zajęcia edukacyjne pn. „Podstawy kodowania w HTML i CSS”.

W trakcie zajęć omówiliśmy edytor kodu Notepad++ oraz podstawowe znaczniki języka HTML i selektory CSS. Zajęcia były przeznaczone dla osób, które są ciekawe, jak działa Internet oraz jak powstają strony WWW. Mamy nadzieję, że zachęciliśmy młodych uczestników do nauki kodowana, która rozwija umiejętność twórczego i logicznego myślenia, konsekwentnego dążenia do celu. Kodowanie to także nauka szukania nowych rozwiązań.

Młodzież zainteresowaną zagadnieniami informatycznymi zapraszamy na bezpłatne indywidualne zajęcia. Jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności obsługi różnych programów komputerowych oraz narzędzi dostępnych online, w GCI pomożemy Ci je nabyć. Serdecznie zapraszamy. Zadanie jest współfinansowane przez Gminę Sępólno Krajeńskie.

  Kliknij aby odsłuchać 6 sierpnia 2021 r. w Gminnym Centrum Informacji przy Stowarzyszeniu „Dorośli-Dzieciom” odbyły się zajęcia edukacyjne pn. „Podstawy kodowania w HTML i CSS”. W trakcie zajęć omówiliśmy edytor kodu Notepad++ oraz podstawowe znaczniki języka HTML i selektory CSS. Zajęcia były przeznaczone dla osób, które są ciekawe, jak działa Internet oraz jak powstają strony WWW. Mamy nadzieję, że zachęciliśmy młodych uczestników do nauki kodowana, która rozwija umiejętność twórczego i logicznego myślenia, konsekwentnego dążenia do celu. Kodowanie to także nauka szukania nowych rozwiązań. Młodzież zainteresowaną zagadnieniami informatycznymi zapraszamy na bezpłatne indywidualne zajęcia. Jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności obsługi różnych programów komputerowych oraz narzędzi dostępnych online, w GCI pomożemy Ci je nabyć. Serdecznie zapraszamy. Zadanie jest współfinansowane przez Gminę Sępólno Krajeńskie. Powered By GSpeech

logo gmina,gci,dorosli dzieciom

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech