Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Quiz o naszym mieście i okolicach

W ubiegłą środę, 11 sierpnia, z okazji obchodów Dni Sępólna Krajeńskiego 2021, w Gminnym Centrum Informacji odbył się quiz pod nazwą:

„Czy wiesz, że… interaktywny quiz o Sępólnie Krajeńskim i okolicach”.

Uczestnicy quizu byli zróżnicowani wiekowo – w naszej zabawie wzięły udział przede wszystkim dzieci i młodzież. Udzielili odpowiedzi na 15, wcale niełatwych pytań zamkniętych. Pytania dotyczyły m.in. historii Sępólna Krajeńskiego, Klubu Sportowego MLKS „KRAJNA”, Muzeum PRL oraz różnych miejsc i obiektów na terenie naszego miasta i okolic. Laureaci quizu zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami oraz gadżetami promującymi Gminę Sępólno Krajeńskie.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę. Zadanie jest współfinansowane przez Gminę Sępólno Krajeńskie.

logo gmina,gci,dorosli dzieciom

  Kliknij aby odsłuchać W ubiegłą środę, 11 sierpnia, z okazji obchodów Dni Sępólna Krajeńskiego 2021, w Gminnym Centrum Informacji odbył się quiz pod nazwą: „Czy wiesz, że… interaktywny quiz o Sępólnie Krajeńskim i okolicach”. Uczestnicy quizu byli zróżnicowani wiekowo – w naszej zabawie wzięły udział przede wszystkim dzieci i młodzież. Udzielili odpowiedzi na 15, wcale niełatwych pytań zamkniętych. Pytania dotyczyły m.in. historii Sępólna Krajeńskiego, Klubu Sportowego MLKS „KRAJNA”, Muzeum PRL oraz różnych miejsc i obiektów na terenie naszego miasta i okolic. Laureaci quizu zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami oraz gadżetami promującymi Gminę Sępólno Krajeńskie. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę. Zadanie jest współfinansowane przez Gminę Sępólno Krajeńskie. Powered By GSpeech

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech